ERJ-U06J300V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U06J300V
JLCPCB Part #
C4284791
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS