ERJ-U06J2R7V
MFR.Part #
ERJ-U06J2R7V
JLCPCB Part #
C4040859
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 2.7Ω Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS