ERJ-U06J274V
MFR.Part #
ERJ-U06J274V
JLCPCB Part #
C1013121
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 270kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS