ERJ-U06J224V
MFR.Part #
ERJ-U06J224V
JLCPCB Part #
C4161653
Description
-55℃~+155℃ 125mW 220kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS