ERJ-U06J223V
MFR.Part #
ERJ-U06J223V
JLCPCB Part #
C4087504
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS