ERJ-U06J201V
MFR.Part #
ERJ-U06J201V
JLCPCB Part #
C4308633
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS