ERJ-U06J1R2V
MFR.Part #
ERJ-U06J1R2V
JLCPCB Part #
C1859007
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.2Ω 125mW Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS