ERJ-U06J184V
MFR.Part #
ERJ-U06J184V
JLCPCB Part #
C1858994
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180kΩ 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS