ERJ-U06J165V
MFR.Part #
ERJ-U06J165V
JLCPCB Part #
C4217492
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.6MΩ 125mW Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS