ERJ-U06J125V
MFR.Part #
ERJ-U06J125V
JLCPCB Part #
C1858965
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.2MΩ 125mW Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS