ERJ-U06J124V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U06J124V
JLCPCB Part #
C1858943
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 125mW 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS