ERJ-U06J111V
MFR.Part #
ERJ-U06J111V
JLCPCB Part #
C1858959
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS