ERJ-U06F9533V
MFR.Part #
ERJ-U06F9533V
JLCPCB Part #
C1013499
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 953kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS