ERJ-U06F8R25V
MFR.Part #
ERJ-U06F8R25V
JLCPCB Part #
C1013858
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 8.25Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS