ERJ-U06F7R87V
MFR.Part #
ERJ-U06F7R87V
JLCPCB Part #
C3928960
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 7.87Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS