ERJ-U06F5620V
MFR.Part #
ERJ-U06F5620V
JLCPCB Part #
C1013856
Description
-55℃~+155℃ 125mW 562Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS