ERJ-U06F5232V
MFR.Part #
ERJ-U06F5232V
JLCPCB Part #
C4060794
Description
-55℃~+155℃ 125mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS