ERJ-U06F4R99V
MFR.Part #
ERJ-U06F4R99V
JLCPCB Part #
C1013880
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 4.99Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS