ERJ-U06F4R64V
MFR.Part #
ERJ-U06F4R64V
JLCPCB Part #
C4007743
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 4.64Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS