ERJ-U06F4R12V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U06F4R12V
JLCPCB Part #
C1859403
Package
0805
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 4.12Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS