ERJ-U06F4640V
MFR.Part #
ERJ-U06F4640V
JLCPCB Part #
C1859379
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 464Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS