ERJ-U06F4420V
MFR.Part #
ERJ-U06F4420V
JLCPCB Part #
C4150842
Description
-55℃~+155℃ 125mW 442Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS