ERJ-U06F3601V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U06F3601V
JLCPCB Part #
C4136949
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS