ERJ-U06F3400V
MFR.Part #
ERJ-U06F3400V
JLCPCB Part #
C3915006
Description
-55℃~+155℃ 125mW 340Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS