ERJ-U06F3001V
MFR.Part #
ERJ-U06F3001V
JLCPCB Part #
C1859540
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS