ERJ-U06F2R20V
MFR.Part #
ERJ-U06F2R20V
JLCPCB Part #
C3948024
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 2.2Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS