ERJ-U06F28R0V
MFR.Part #
ERJ-U06F28R0V
JLCPCB Part #
C4068155
Description
-55℃~+155℃ 125mW 28Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS