ERJ-U06F26R1V
MFR.Part #
ERJ-U06F26R1V
JLCPCB Part #
C4228517
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS