ERJ-U06F2200V
MFR.Part #
ERJ-U06F2200V
JLCPCB Part #
C3943144
Description
-55℃~+155℃ 125mW 220Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS