ERJ-U06F2151V
MFR.Part #
ERJ-U06F2151V
JLCPCB Part #
C1013882
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS