ERJ-U06F1R78V
MFR.Part #
ERJ-U06F1R78V
JLCPCB Part #
C1013311
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.78Ω 125mW 200V Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS