ERJ-U06F1R62V
MFR.Part #
ERJ-U06F1R62V
JLCPCB Part #
C4183238
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.62Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS