ERJ-U06F1R47V
MFR.Part #
ERJ-U06F1R47V
JLCPCB Part #
C1859377
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.47Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS