ERJ-U06F1692V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U06F1692V
JLCPCB Part #
C1013429
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS