ERJ-U06F1653V
MFR.Part #
ERJ-U06F1653V
JLCPCB Part #
C1013444
Description
-55℃~+155℃ 125mW 165kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS