ERJ-U06F1542V
MFR.Part #
ERJ-U06F1542V
JLCPCB Part #
C1013845
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS