ERJ-U06D9761V
MFR.Part #
ERJ-U06D9761V
JLCPCB Part #
C4151263
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.76kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS