ERJ-U06D9092V
MFR.Part #
ERJ-U06D9092V
JLCPCB Part #
C2116491
Description
-55℃~+155℃ 125mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS