ERJ-U06D8872V
MFR.Part #
ERJ-U06D8872V
JLCPCB Part #
C4013820
Description
-55℃~+155℃ 125mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS