ERJ-U06D8871V
MFR.Part #
ERJ-U06D8871V
JLCPCB Part #
C4130169
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS