ERJ-U06D8661V
MFR.Part #
ERJ-U06D8661V
JLCPCB Part #
C4090915
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS