ERJ-U06D8451V
MFR.Part #
ERJ-U06D8451V
JLCPCB Part #
C2119981
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 8.45kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS