ERJ-U06D8252V
MFR.Part #
ERJ-U06D8252V
JLCPCB Part #
C4074060
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS