ERJ-U06D8250V
MFR.Part #
ERJ-U06D8250V
JLCPCB Part #
C2119879
Description
-55℃~+155℃ 125mW 825Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS