ERJ-U06D7323V
MFR.Part #
ERJ-U06D7323V
JLCPCB Part #
C3968991
Description
-55℃~+155℃ 125mW 732kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS