ERJ-U06D7150V
MFR.Part #
ERJ-U06D7150V
JLCPCB Part #
C2116613
Description
-55℃~+155℃ 125mW 715Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS