ERJ-U06D6813V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U06D6813V
JLCPCB Part #
C2116637
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 681kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS