ERJ-U06D63R4V
MFR.Part #
ERJ-U06D63R4V
JLCPCB Part #
C2120357
Description
-55℃~+155℃ 125mW 63.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS