ERJ-U06D59R0V
MFR.Part #
ERJ-U06D59R0V
JLCPCB Part #
C4020779
Description
-55℃~+155℃ 125mW 59Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS