ERJ-U06D5903V
MFR.Part #
ERJ-U06D5903V
JLCPCB Part #
C2120057
Description
-55℃~+155℃ 125mW 590kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS